Hakkımızda
Hakkımızda MCDesign 6 Şubat 2020
levent-isekele-homepage-img-03-00-05
home-page-blog-image-03
NEDEN LEVENT İSKELE?
17 Yıllık Tecrübe

Firmamız 2006 yılından bugüne iskele kalıp sektöründe Türk müteahhitlerine yurtiçi ve yurtdışı projelerde kaliteden ödün vermeden destek vermektedir. Bu desteğini her geçen gün büyüyen uzman kadrosuyla daha da ileriye taşımaktadır. Aynı sektörde hizmet veren birçok firmaya da ara ürün imalatı ile destek vererek sektöre Yarı Mamul üretimi ile İmalat hizmeti sağlamaktadır.

Levent iskele olarak projelendirme, teknik, üretim ve süpervizörlük alanlarında taahhüt firmalarına hizmet vererek SATIŞ- KİRALAMA yapmaktayız. İmalatını yaptığımız ürünlerin aksesuar kısımları da kendi üretimimiz olup meydana gelebilecek olumsuzluklar minimuma indirilmiştir. Firmamız İstanbul-Silivri’de bulunan fabrikamızda; otomatik makinalarla en kaliteli malzemeyi en ekonomik fiyata sunmak için her geçen gün teknolojik alt yapısını ilerletmektedir. Geçmişten günümüze meydana getirdiğimiz farkla sektörde, Müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak için gelişen teknolojiyi (Endüstri 4.0 ve Web 3.0) yakından takip edip gerekli entegrasyonlarla birlikte gelişim sağlamaktayız.

NEDEN LEVENT İSKELE?
Taleplere En İyi Şekilde Karşılık Veriyoruz.

İşletmemiz ayda 250 ton malzeme işleme kapasitesine sahip olup, yaklaşık 500m2 kapalı ve 1500m2 açık alana kuruludur. Geniş makine parkı sayesinde, malzemelerin şantiye sahasındaki dönüşümü hızlıca sağlanmaktadır. Şirketimiz Her geçen gün artan kiralama stoğumuzla, günümüz şartlarında önem kazanan kiralama taleplerine de cevap vermektedir.

Firmamız oluşan Taleplere çözüm olmak amacıyla İstanbul Anadolu yakasında da Grup şirketlerimizle iştirakli çalışmakta olup, kiralık iskele, satılık iskele, kalıp iskelesi ve teleskobik dikme taleplerini karşılamak amacıyla  hizmet vermektedir.. 

Firmamız iskele ve kalıp sektöründe müşteri odaklı hizmet anlayışı ile projeye özel çözümler üreterek tecrübesini müşterileri ile paylaşmaktadır. Sektörün ihtiyaçlarını tahlil edip bu paralelde ürün gamını geliştirmekte, daha kaliteli hizmet vermek için müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

home-page-blog-image-01
silivri-iskele-levent-iskele-slider-03

MİSYON

Kaliteli, Yenilikçi ve Teknolojiyi takip eden, Kalıp, Cephe iskele ihtiyacını, Avrupa Yakası yanı sıra Tüm İstanbul’da Müşterilerimizle buluşturup, Müşterilerin İhtiyaç ve Taleplerine tam anlamı ile cevap vererek sektöründe en beğenilen ve tercih edilen Firma olmak,

17 YILLIK TECRÜBE

VİZYON

Doğru Kalite, Güven – Fiyat oranını sağlayarak Müşterilerimizin Taleplerine cevap vererek beklentileri en üst düzeyde karşılamak.

Proje yürütürken

Nasıl Çalışıyoruz?

1
Saha Keşif ve Şantiye Analizi

İskelemizi kuracağımız sahayı önceden keşfeder analizini yaparız.

2
Proje Analizi

İskelenin kurulma projesi önceden keşfedilmiş saha veya şantiye için çizilir son kontroller yapılır.

3
Nakliye Ve İstifleme

Satış veya kiralamasını yaptığımız iskeleler doğru biçimde nakliyeye istiflenip verilen adrese gönderilir

4
Montaj Ekibi ve Süpervizörlük

İsteğe göre kendi montaj ekibimiz veya süpervizör ekibimiz iskele kurulumu için gelebilir.

Levent İskele Yanınızda
hayatınız güven içerisinde
Proje Hesapla